Marka osobista, logo i strona w Webflow

Case

Klient

PS Consultancy Limited

Branża

Coaching, Marka osobista

Czas trwania projektu

2 miesiące

Wyzwanie

Piotr, trener i konsultant biznesowy z Irlandii, jako doświadczony manager i certyfikowany coach, zapragnął stworzyć swoją osobistą markę. Potrzebował koncepcji wizualnej marki, logotypu, a nade wszystko platformy do rozwoju swojej obecności online: strony WWW, bloga, oraz narzędzi do prowadzenia newslettera.

Proces

Poprzez dogłębne warsztaty dotyczące marki i treści, ściśle współpracowaliśmy z Piotrem, aby ukształtować jego przekaz i zawrzeć jego usługi w czterech atrakcyjnych ofertach. Rozumiejąc znaczenie silnej obecności w Internecie, zaprojektowaliśmy w pełni funkcjonalną stronę internetową w Webflow, zawierającą blog Piotra i zapewniającą płynne wrażenia użytkownika. Wykorzystując kanwę propozycji wartości, stworzyliśmy odpowiedni przekaz, aby skutecznie komunikować unikalne podejście i ofertę Piotra dla różnych grup odbiorców i person. Ponadto pomogliśmy Piotrowi w dostarczaniu angażujących i skutecznych treści na jego stronę internetową, zapewniając, że jego przekaz rezonuje z docelowymi odbiorcami. Przekazaliśmy Piotrowi nasze sugestie dotyczące fotografii na WWW, które powstały po dedykowanej sesji (poza naszym udziałem). Wspólny proces pozwolił nam uchwycić istotę jego usług i odzwierciedlić jego misję pomagania ludziom w prowadzeniu szczęśliwszego życia. Dzięki naszym kompleksowym usługom brandingowym, opracowaniu identyfikacji wizualnej, agencja Mind&Matter umożliwiła Piotrowi Siwakowi ugruntowanie silnej obecności marki i skuteczną prezentację w kanałach offline (prezentacje na żywo, spotkania).

Rozwiązanie

W efekcie naszych prac postała koncepcja marki osobistej, przekładająca się na brand book, zawierający logo, typografię, wskazówki językowe, kolorystykę i key visuale, które otrzymał Piotr i przełożył na inne kanały (offline, social media). Po warsztatach value proposition wykrystalizowała się oferta Piotra dla firm i osób prywatnych, powstały treści na stronę WWW w języku angielskim dedykowane wypracowanym personom/grupom odbiorców, które trafiły na stronę internetową. Powstała nowoczesna, wyposażona w animacje i interakcje strona internetowa na Webflow, zintegrowana z narzędziem Mailchimp w zakresie zbierania e-maili oraz obsługi newslettera.

Usługi

Projektowanie stron internetowych

Strategia marki

Strony internetowe Webflow

No items found.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach.

Kontakt

Jerzy

Client Partner & CEO

jerzy@mindandmatter.pl

Tatiana

Executive Assistant / Designer

tatiana@mindandmatter.pl