Tworzymy projekty cyfrowe, aby realizować cele biznesowe i zachwycać użytkowników

Usługi

Wcielamy Twoją wizję w życie z myślą o User Experience, aby dostarczyć projekt, który ma znaczenie. Od konceptualizacji do wprowadzenia na rynek

Więcej:

W mind&matter priorytetowo traktujemy perspektywę użytkownika, uznając ją za podstawę udanego produktu cyfrowego. Nasze podejście jest przesiąknięte najlepszymi praktykami UX, umożliwiając nam podejmowanie strategicznych decyzji, które skutkują wyjątkowymi projektami - takimi, które nie tylko wyglądają oszałamiająco, ale także działają nienagannie

Tworzenie cyfrowej doskonałości: Usługi projektowania produktów zorientowanych na użytkownika

Przekształć swoją wizję w angażujący i przyjazny dla użytkownika produkt dzięki naszym kompleksowym usługom projektowania produktów. Niezależnie od tego, czy jesteś w początkowej fazie tworzenia pomysłu, czy udoskonalasz istniejący produkt, nasz doświadczony zespół jest dobrze przygotowany do obsługi każdego etapu cyklu życia produktu. Nasz proces rozpoczyna się od Discovery. Wiemy, jak ważne jest dopasowanie produktu do rynku i aby to zapewnić, starannie definiujemy potrzeby użytkowników, zapewniając, że produkt jest na dobrej drodze do rozwoju od pierwszego dnia. Nasze wspólne doświadczenie pomaga uniknąć pułapek i usprawnia drogę do ostatecznego celu. Po odkryciu, przechodzimy do UX Design, gdzie przekładamy Twoje potrzeby biznesowe na namacalne rozwiązania. Otrzymasz interaktywne szkielety, gotowe do testowania przez użytkowników i piękne projekty interfejsu użytkownika, zapewniające maksymalną wartość dla użytkowników i napędzające kluczowe wskaźniki, takie jak współczynniki konwersji i wyniki zadowolenia klientów. W dziedzinie projektowania interfejsu użytkownika tworzymy nowoczesne, dostępne interfejsy użytkownika, które zachwycają wizualnie i doskonale reprezentują Twoją markę. Nasi projektanci produktów stosują najlepsze praktyki w projektowaniu interfejsów i wnoszą zmysł estetyczny, zapewniając płynne i przyjemne wrażenia użytkownika. Wreszcie, oferujemy systemy projektowe, przyspieszające rozwój dzięki elastycznym, gotowym do użycia komponentom. Nie tylko obniża to koszty, ale także pomaga zachować spójny projekt we wszystkich punktach kontaktu z użytkownikiem. Dzięki niestandardowej bibliotece i szczegółowej dokumentacji zawierającej markowe zasoby wizualne, logo, czcionki i kolory, pomagamy wyróżnić Twoją markę w oczach użytkowników. W mind&matter nie budujemy tylko produktu - tworzymy doświadczenie, które rezonuje z użytkownikami i osiąga cele biznesowe

Pakiety WSPARCIA I OBSŁUGI WEBFLOW

Opcje dostosowane do potrzeb biznesu

PAKIET PODSTAWOWY

1500 PLN

m-c

Dobry na początek, przy niewielkiej liczbie zmian. Kontakt przez e-mail. Jedno spotkanie statusowe, co miesiąc.

10 Godzin wsparcia specjalisty Webflow
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 9-17 SLA
Comiesięczne spotkania
Zlecenia przez email
PAKIET EKSPERCKI
Popularny

3000 PLN

m-c

Częstsze zmiany na stronie, tworzenie nowych podstron, dodawanie treści. W zakresie 20h w miesiącu. Jedno spotkanie statusowe, co miesiąc.

20 Godzin wsparcia specjalisty Webflow
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 9-17 SLA
Comiesięczne spotkania
Kontakt przez Slack / Telegram / Clickup
PAKIET NIEOGRANICZONY

6000 PLN

m-c

Stała obsługa zespołu Webflow. Nieograniczone zmiany, pod warunkiem 1 zadania w tym samym czasie. 48h na realizację zleconego zadania.

Pełne wsparcie: 48h / 1 zadanie na raz
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 24/7 SLA
Cotygodniowe spotkania
Kontakt telefoniczny

Podejście

Nasze sprawdzone podejście strategiczne pomoże Ci wykorzystać Twój potencjał

Metoda mind&matter: holistyczne podejście do cyfrowej doskonałości

01

Eksplorujemy

Każda podróż zaczyna się od eksploracji. Zanurzamy się w krajobraz biznesowy klienta, rozumiejąc jego cele i charakterystyczne cechy. Ta dogłębna wiedza stanowi podstawę naszej współpracy i informuje o wszystkich przyszłych krokach.

04

Analizujemy

Wdrażamy dokładną ocenę opracowanych elementów i strategii. Nasz zespół bada odbiór wśród docelowych odbiorców, ocenia jego skuteczność i zbiera cenne informacje zwrotne, upewniając się, że cele są spełnione.

02

Konceptualizujemy

Destylujemy zebrane spostrzeżenia, tworząc indywidualną mapę drogową, która jest zgodna z twoją strategiczną wizją, niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie stron internetowych, branding czy projektowanie produktów. Ten etap przygotowuje grunt pod świadome podejmowanie decyzji i kreatywny rozwój.

03

Kreujemy

To jest miejsce, w którym nasza wiedza naprawdę błyszczy. Przekładamy mapę drogową na konkretne elementy projektu i strategie. Nasz zespół skrupulatnie dobiera elementy wizualne i techniczne, nadając wybranej usłudze wyrazistą osobowość marki.

05

Wzmacniamy

Dążąc do doskonałości, nieustannie dopracowujemy i udoskonalamy nasze produkty. Od drobnych poprawek po znaczące zmiany, dostosowujemy elementy projektu, strategie i pozycjonowanie, zawsze starając się lepiej służyć Twoim celom i odbiorcom.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach.

Kontakt

Jerzy

Client Partner & CEO

jerzy@mindandmatter.pl

Tatiana

Executive Assistant / Designer

tatiana@mindandmatter.pl