Zdefiniuj na nowo swoją tożsamość i wyróżnij się z tłumu

Usługi

Przekształć obecność swojej marki, zmień tożsamość wizualną, od logo po typografię i kluczowe elementy wizualne.

Więcej:

Zmieniamy wizerunek marki na potrzeby dzisiejszego rynku. Strategicznie przekształcamy historię marki, tożsamość wizualną i głos, czyniąc je istotnymi, zapadającymi w pamięć i wywierającymi wpływ. Nasze podejście zapewnia płynne przejście na wszystkie platformy, zwiększając lojalność wobec marki i rozwój biznesu.

Revitalize Your Legacy: Breathing New Life into Your Brand

W mind&matter nasze usługi rebrandingu są starannie zaprojektowane, aby przekształcić tożsamość marki, zapewniając, że zrobi ona niezwykłe wrażenie na rynku. Rozumiemy, że rebranding to nie tylko zmiana logo i palety kolorów, ale strategiczna ewolucja publicznego wizerunku firmy. Nasz proces rozpoczyna się od kompleksowego zrozumienia historii marki, jej wartości i unikalnych punktów sprzedaży. Następnie łączymy te elementy w zrewitalizowaną tożsamość wizualną, obejmującą wszystko, od logo po typografię i kluczowe elementy wizualne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy punkt styku z marką ma znaczenie w tworzeniu spójnej i atrakcyjnej historii marki. W ramach naszych usług związanych z rebrandingiem przeprowadzimy Cię również przez okres przejściowy. Zapewniamy, że nowa tożsamość marki jest płynnie zintegrowana na wszystkich platformach, zachowując spójność i wzmacniając głos marki, aby wyróżnić się z tłumu. Powierz nam swoją podróż rebrandingową, a obiecujemy transformację, która nie tylko rezonuje z docelowymi odbiorcami, ale także na nowo definiuje Twoją pozycję na rynku. Zależy nam na kształtowaniu percepcji, wspieraniu lojalności wobec marki i zwiększaniu rozwoju biznesu.

Pakiety WSPARCIA I OBSŁUGI WEBFLOW

Opcje dostosowane do potrzeb biznesu

PAKIET PODSTAWOWY

1500 PLN

m-c

Dobry na początek, przy niewielkiej liczbie zmian. Kontakt przez e-mail. Jedno spotkanie statusowe, co miesiąc.

10 Godzin wsparcia specjalisty Webflow
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 9-17 SLA
Comiesięczne spotkania
Zlecenia przez email
PAKIET EKSPERCKI
Popularny

3000 PLN

m-c

Częstsze zmiany na stronie, tworzenie nowych podstron, dodawanie treści. W zakresie 20h w miesiącu. Jedno spotkanie statusowe, co miesiąc.

20 Godzin wsparcia specjalisty Webflow
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 9-17 SLA
Comiesięczne spotkania
Kontakt przez Slack / Telegram / Clickup
PAKIET NIEOGRANICZONY

6000 PLN

m-c

Stała obsługa zespołu Webflow. Nieograniczone zmiany, pod warunkiem 1 zadania w tym samym czasie. 48h na realizację zleconego zadania.

Pełne wsparcie: 48h / 1 zadanie na raz
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 24/7 SLA
Cotygodniowe spotkania
Kontakt telefoniczny

Podejście

Nasze sprawdzone podejście strategiczne pomoże Ci wykorzystać Twój potencjał

Metoda mind&matter: holistyczne podejście do cyfrowej doskonałości

01

Eksplorujemy

Każda podróż zaczyna się od eksploracji. Zanurzamy się w krajobraz biznesowy klienta, rozumiejąc jego cele i charakterystyczne cechy. Ta dogłębna wiedza stanowi podstawę naszej współpracy i informuje o wszystkich przyszłych krokach.

04

Analizujemy

Wdrażamy dokładną ocenę opracowanych elementów i strategii. Nasz zespół bada odbiór wśród docelowych odbiorców, ocenia jego skuteczność i zbiera cenne informacje zwrotne, upewniając się, że cele są spełnione.

02

Konceptualizujemy

Destylujemy zebrane spostrzeżenia, tworząc indywidualną mapę drogową, która jest zgodna z twoją strategiczną wizją, niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie stron internetowych, branding czy projektowanie produktów. Ten etap przygotowuje grunt pod świadome podejmowanie decyzji i kreatywny rozwój.

03

Kreujemy

To jest miejsce, w którym nasza wiedza naprawdę błyszczy. Przekładamy mapę drogową na konkretne elementy projektu i strategie. Nasz zespół skrupulatnie dobiera elementy wizualne i techniczne, nadając wybranej usłudze wyrazistą osobowość marki.

05

Wzmacniamy

Dążąc do doskonałości, nieustannie dopracowujemy i udoskonalamy nasze produkty. Od drobnych poprawek po znaczące zmiany, dostosowujemy elementy projektu, strategie i pozycjonowanie, zawsze starając się lepiej służyć Twoim celom i odbiorcom.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach.

Kontakt

Jerzy

Client Partner & CEO

jerzy@mindandmatter.pl

Tatiana

Executive Assistant / Designer

tatiana@mindandmatter.pl