Budowanie silnych, zapadających w pamięć marek, które napędzają wzrost

Usługi

Pomagamy zdefiniować markę, która łączy się z odbiorcami i wyróżnia się na konkurencyjnym rynku.

Więcej:

Budowanie silnej, zapadającej w pamięć marki ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdej firmy. Zapewniamy strategiczne rozwiązania dla przedsiębiorstw działających w przestrzeni cyfrowej: zwinnych startupów, właścicieli firm internetowych i sklepów e-commerce dążących do szybkiego wzrostu, koncentrując się na zwiększeniu atrakcyjności i wartości marki. Nasza agencja ekspertów oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie strategii marki, które mogą pomóc w stworzeniu atrakcyjnej tożsamości marki, nawiązaniu kontaktu z odbiorcami i napędzaniu rozwoju firmy. Od badań i analizy marki po pozycjonowanie i komunikację, nasz zespół może pomóc w opracowaniu jasnej, spójnej tożsamości marki, która będzie rezonować z docelowymi odbiorcami i wyróżni Cię na tle konkurencji.

Wynieś swoją markę na niezrównane wyżyny razem z mind&matter.

Nasz doświadczony zespół przeprowadzi Cię przez systematyczny proces tworzenia i wdrażania solidnej strategii marki. Strategia ta pomoże Twojej marce wyrzeźbić odrębną niszę i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku. W trakcie tej podróży zrozumiesz, jak wyrazić swoją unikalną propozycję wartości i zaprojektować urzekającą osobowość marki, która skutecznie angażuje docelowych odbiorców. Pod koniec naszej współpracy będziesz wyposażony w obszerny zestaw narzędzi i dogłębne zrozumienie, jak budować markę, która rezonuje z docelowymi odbiorcami i napędza rozwój Twojej firmy. Dzięki mind&matter potencjał Twojej marki spotyka się ze strategicznym wykonaniem, co skutkuje trwałymi wrażeniami i trajektorią trwałego sukcesu.

Pakiety WSPARCIA I OBSŁUGI WEBFLOW

Opcje dostosowane do potrzeb biznesu

PAKIET PODSTAWOWY

1500 PLN

m-c

Dobry na początek, przy niewielkiej liczbie zmian. Kontakt przez e-mail. Jedno spotkanie statusowe, co miesiąc.

10 Godzin wsparcia specjalisty Webflow
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 9-17 SLA
Comiesięczne spotkania
Zlecenia przez email
PAKIET EKSPERCKI
Popularny

3000 PLN

m-c

Częstsze zmiany na stronie, tworzenie nowych podstron, dodawanie treści. W zakresie 20h w miesiącu. Jedno spotkanie statusowe, co miesiąc.

20 Godzin wsparcia specjalisty Webflow
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 9-17 SLA
Comiesięczne spotkania
Kontakt przez Slack / Telegram / Clickup
PAKIET NIEOGRANICZONY

6000 PLN

m-c

Stała obsługa zespołu Webflow. Nieograniczone zmiany, pod warunkiem 1 zadania w tym samym czasie. 48h na realizację zleconego zadania.

Pełne wsparcie: 48h / 1 zadanie na raz
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 24/7 SLA
Cotygodniowe spotkania
Kontakt telefoniczny

Podejście

Nasze sprawdzone podejście strategiczne pomoże Ci wykorzystać Twój potencjał

Metoda mind&matter: holistyczne podejście do cyfrowej doskonałości

01

Eksplorujemy

Każda podróż zaczyna się od eksploracji. Zanurzamy się w krajobraz biznesowy klienta, rozumiejąc jego cele i charakterystyczne cechy. Ta dogłębna wiedza stanowi podstawę naszej współpracy i informuje o wszystkich przyszłych krokach.

04

Analizujemy

Wdrażamy dokładną ocenę opracowanych elementów i strategii. Nasz zespół bada odbiór wśród docelowych odbiorców, ocenia jego skuteczność i zbiera cenne informacje zwrotne, upewniając się, że cele są spełnione.

02

Konceptualizujemy

Destylujemy zebrane spostrzeżenia, tworząc indywidualną mapę drogową, która jest zgodna z twoją strategiczną wizją, niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie stron internetowych, branding czy projektowanie produktów. Ten etap przygotowuje grunt pod świadome podejmowanie decyzji i kreatywny rozwój.

03

Kreujemy

To jest miejsce, w którym nasza wiedza naprawdę błyszczy. Przekładamy mapę drogową na konkretne elementy projektu i strategie. Nasz zespół skrupulatnie dobiera elementy wizualne i techniczne, nadając wybranej usłudze wyrazistą osobowość marki.

05

Wzmacniamy

Dążąc do doskonałości, nieustannie dopracowujemy i udoskonalamy nasze produkty. Od drobnych poprawek po znaczące zmiany, dostosowujemy elementy projektu, strategie i pozycjonowanie, zawsze starając się lepiej służyć Twoim celom i odbiorcom.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach.

Kontakt

Jerzy

Client Partner & CEO

jerzy@mindandmatter.pl

Tatiana

Executive Assistant / Designer

tatiana@mindandmatter.pl