Powierz nam opiekę nad Twoją stroną Webflow

Usługi

Dostęp do dedykowanego zespołu Webflow

Więcej:

W mind&matter jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy Twoim zespołem do wszystkiego, co związane z Webflow. Niezależnie czy potrzebujesz drobnych poprawek czy kompletnych przekształceń strony, nasi certyfikowani deweloperzy i projektanci są tutaj, aby sprostać Twoim wymaganiom. Rozumiemy, jak istotna jest dopracowana obecność online, dlatego też przypisujemy do każdego projektu wykwalifikowanych deweloperów front-endowych i projektantów stron internetowych. Wykorzystując naszą bogatą wiedzę w zakresie kodowania i projektowania stron internetowych, zapewniamy, że Twoja strona nie tylko działa doskonale, ale również wyróżnia się spośród innych.

Pakiety niezawodnego wsparcia

W dziedzinie rozwoju i projektowania stron internetowych w Webflow, możesz liczyć na pełne wsparcie. mind&matter zobowiązuje się dostarczyć Ci rozwiązania najwyższej jakości, które są zarówno szybkie, jak i niezawodne. Nasi wyspecjalizowani deweloperzy i projektanci Webflow poświęcają się tworzeniu stron internetowych najwyższej jakości, pozwalając Ci skoncentrować się na rozwoju swojej działalności. Transparentność jest kluczowa w naszym podejściu. Dzięki naszym elastycznym pakietom godzinowym zawsze będziesz świadomy kosztów projektu, wolny od jakichkolwiek zobowiązań umownych czy ukrytych opłat. Dodatkowo, każdy klient otrzymuje indywidualną uwagę, z dedykowanym menedżerem projektu, który pomaga w efektywnej komunikacji i zapewnieniu sprawnej pracy. Dlaczego marnować czas na szukanie agencji lub freelancerów, gdy możesz mieć własny zespół do Twojej dyspozycji? Z mind&matter, szybka realizacja jest gwarantowana, umożliwiając stałe korzystanie z najlepszych umiejętności Webflow w zasięgu Twojego budżetu.

Pakiety WSPARCIA I OBSŁUGI WEBFLOW

Opcje dostosowane do potrzeb biznesu

PAKIET PODSTAWOWY

1500 PLN

m-c

Dobry na początek, przy niewielkiej liczbie zmian. Kontakt przez e-mail. Jedno spotkanie statusowe, co miesiąc.

10 Godzin wsparcia specjalisty Webflow
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 9-17 SLA
Comiesięczne spotkania
Zlecenia przez email
PAKIET EKSPERCKI
Popularny

3000 PLN

m-c

Częstsze zmiany na stronie, tworzenie nowych podstron, dodawanie treści. W zakresie 20h w miesiącu. Jedno spotkanie statusowe, co miesiąc.

20 Godzin wsparcia specjalisty Webflow
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 9-17 SLA
Comiesięczne spotkania
Kontakt przez Slack / Telegram / Clickup
PAKIET NIEOGRANICZONY

6000 PLN

m-c

Stała obsługa zespołu Webflow. Nieograniczone zmiany, pod warunkiem 1 zadania w tym samym czasie. 48h na realizację zleconego zadania.

Pełne wsparcie: 48h / 1 zadanie na raz
Dedykowany Account Manager
Gwarancja bezpieczeństwa - 24/7 SLA
Cotygodniowe spotkania
Kontakt telefoniczny

Podejście

Nasze sprawdzone podejście strategiczne pomoże Ci wykorzystać Twój potencjał

Metoda mind&matter: holistyczne podejście do cyfrowej doskonałości

01

Eksplorujemy

Każda podróż zaczyna się od eksploracji. Zanurzamy się w krajobraz biznesowy klienta, rozumiejąc jego cele i charakterystyczne cechy. Ta dogłębna wiedza stanowi podstawę naszej współpracy i informuje o wszystkich przyszłych krokach.

04

Analizujemy

Wdrażamy dokładną ocenę opracowanych elementów i strategii. Nasz zespół bada odbiór wśród docelowych odbiorców, ocenia jego skuteczność i zbiera cenne informacje zwrotne, upewniając się, że cele są spełnione.

02

Konceptualizujemy

Destylujemy zebrane spostrzeżenia, tworząc indywidualną mapę drogową, która jest zgodna z twoją strategiczną wizją, niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie stron internetowych, branding czy projektowanie produktów. Ten etap przygotowuje grunt pod świadome podejmowanie decyzji i kreatywny rozwój.

03

Kreujemy

To jest miejsce, w którym nasza wiedza naprawdę błyszczy. Przekładamy mapę drogową na konkretne elementy projektu i strategie. Nasz zespół skrupulatnie dobiera elementy wizualne i techniczne, nadając wybranej usłudze wyrazistą osobowość marki.

05

Wzmacniamy

Dążąc do doskonałości, nieustannie dopracowujemy i udoskonalamy nasze produkty. Od drobnych poprawek po znaczące zmiany, dostosowujemy elementy projektu, strategie i pozycjonowanie, zawsze starając się lepiej służyć Twoim celom i odbiorcom.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach.

Kontakt

Jerzy

Client Partner & CEO

jerzy@mindandmatter.pl

Tatiana

Executive Assistant / Designer

tatiana@mindandmatter.pl